Bourání a demolice

Pomůžeme vám při demolici staré stavby. Některé budovy postupně rozebíráme po částech. Při tomto procesu můžeme například oddělit traverzy od zeminy. Tyto traverzy lze často po demolici znovu použít. Máme také hydraulické bourací kladivo, takže odstraníme jakoukoliv stavbu nebo starou cestu.

Při demolici dovedeme udržet staveniště čisté, materiál oddělit a stavbu likvidovat po částech, abyste jej mohli využít například pro zpevnění před tvorbou základů stavby nové. Po demolici vám terén upravíme dle vašich poždavků, abyste mohli plochu rovnou využívat tak, jak chcete.

 

Demolice staveb bagremBouráme příkopy ve společnosti

Zbouráme starý dům, statek, stodolu, továrnu i chlívek. A navíc bouráme veškeré příkopy ve společnosti. Při bourání je totiž úplně jedno, jakou máte povahu nebo vyznání. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Jedině tak můžeme efektivně realizovat vaší zakázku. Pokud zaměření není možné, nebo potřebujete prozkoumat možnosti, můžeme postup řešit operativně. Demolice může probíhat hned několika způsoby.

 

 

 

Nenecháme vás v tom topit

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem, doporučit nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.