Terénní úpravy

Ceník práce

Práce bagru - 1 hodina 900 Kč + DPH
Bourací kladivo 1400 Kč + DPH
Doprava 45 Kč / km

Realizujeme terénní úpravy přesně tak, jak potřebujete. Kontaktujte nás. Provádíme veškeré zemní práce.

V případě, že se rozhodnete například pro vyrovnání svahu, přípravu pro stavbu nebo změnu reliéfu pozemku, přijedeme se nejprve podívat a zmapovat terén. Mezi terénní úpravy může patřit třeba příprava staveniště, základy pro dům či pergolu, výkop základových pasů nebo třeba přesun zeminy. Výjimkou nejsou ani realizace příjezdových cest. Přebytečnou zeminu můžeme také odvézt.

 

Co byste měli vědět dopředu

Je to jednoduché - musíte mít představu o tom, jaký má být výsledek. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Jedině tak můžeme efektivně realizovat vaší zakázku. Pokud zaměření není možné, nebo potřebujete prozkoumat možnosti, můžeme postup řešit operativně. Občas zjistíte, že kvůli geologické skladbě půdy musíte projekt buď upravit, nebo můžeme doporučit jiný postup, jak jej realizovat.

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem, doporučit nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště.

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Objednat terénní úpravy