Příjezdové cesty

Připravíme na vašem pozemku příjezdové cesty. Půdu na místě cest zhustníme tak, aby další postup pro tvorbu cesty byl jednoduchý. Bude záviset na tom, jaký povrch pro cestu plánujete. Jinou hloubku cest připravujeme pro dlažbu, jinou například pro kačírek. Záleží vždy na konkrétním případě. Tyto práce realizujeme na základě předchozí domluvy. Na této stránce získáte informace, které vás můžou zajímat.

Příprava příjezdových cest je s námi hračka. Máme zkušenosti se všemi povrchy, víme tedy, co vás čeká.

Budeme vám nápomocní nejen díky zkušenostem, ale i díky znalostem problematiky. Proto připravíme váš povrch tak, aby finální pokládání povrchu probíhalo hladce a efektivně.

S příjezdovou cestou od nás budete spokojení a můžete se těšit z opravdu hutného podkladu. Zamezíte tím například popraskání dlažby či jiným defektům.

 

Cesta je prach a štěrk a udusaná hlína

Je to jednoduché - musíte mít představu o tom, jaký má být výsledek. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Jedině tak můžeme efektivně realizovat vaší zakázku. Pokud zaměření není možné, nebo potřebujete prozkoumat možnosti, můžeme postup řešit operativně. Občas zjistíte, že kvůli geologické skladbě půdy musíte projekt buď upravit, nebo můžeme doporučit jiný postup, jak jej realizovat. Kromě cest realizujeme také veškeré zemní práce.

 

Tvoříme i mlatové cesty a povrchy

Chcete minerální (mlatový) povrch v jedné z unikátních pěti barev? Aplikujeme materiál, který je unikátní pevností, barvami i dalšími vlastnostmi. Taková cesta nebo povrch vydrží zatížení až 7,5 tuny a je odolná proti smyku. Jsme certifikovaným partnerem a proto jsou takto vytvořené cesty extrémně odolné a kvalitní.

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem, doporučit nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Chcete nové cesty?

Kontaktujte nás