Zemní práce

Ceník práce

Práce bagru - 1 hodina 900 Kč + DPH
Bourací kladivo 1400 Kč + DPH
Doprava 45 Kč / km

 

Pásový bagr CAT 312c

Hmotnost: 16 tun

dosah ramene 8 metru 

hloubkový dosah 5 metrů

nakládací výška 6 metrů

Cena: 1400Kč/hod

Ceny jsou uvedené bez DPH.

Zemní práce jsou naší hlavní činností. Používáme profesionální techniku a na práci využíváme špičkový bagr JCB 3CX vybavený naklápěcí hlavou HKS s rychloupínačem pro veškeré příslušenství, a to včetně bouracího kladiva. Zemní práce realizujeme na základě předchozí domluvy. Kontaktujte nás, abychom stihli naplánovat i vaši zakázku.

 

Co všechno děláme

Mezi hlavní zemní práce patří terénní úpravy. To využijete v případě, že potřebujete rozmístit zeminu, upravit svažitost pozemku nebo chcete změnit uspořádání zahrady. Terénní úpravy navíc zahrnují například přípravu staveniště nebo výkop základových desek domů. Výjimkou nejsou základové pasy nebo třeba příjezdové cesty, pergoly nebo bazény. Často vykopáváme třeba kanalizaci nebo odvodnění. V případě potřeby jsme připraveni přebytečný materiál odvézt.

Před každou realizací zemních prací nejprve potřebujeme vidět místo realizace a zhodnotit váš záměr. Díky tomu jsme schopní vám nastínit dobu realizace a poradit nejlepší postup. Sídlíme na Táborsku, pokud však potřebujete větší rozsah zemních prací, můžeme techniku přivézt.

 

Co byste měli vědět na začátku

Musíte mít představu o tom, jaký má být výsledek. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Náš strojník si poradí, navíc máme kompletní sadu lžic od úzkých, které jsou vhodné například pro základové pasy, po široké na přemístění velkého množství zeminy. Náš bagr dovede zeminu také nakládat. Výjimkou není bourací kladivo, které slouží pro demolice staveb a také pro odstranění starých cest. Díky plné vybavenosti našeho bagru jsme v rámci terénních úprav schopní zhutnit terén a vytvořit třeba příjezdové cesty, jejich základy, nebo třeba dočasné komunikace pro stavební účely.

 

Nenecháme vás v tom a rádi poradíme

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem. Doporučíme nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme. Zemní práce mají svá pravidla realizace, ale každá překážka se dá odstranit.

Náš strojník, díky 10 letům praxe, tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás realizovat zemní práce i příště.

Můžete se také podívat na ceník, ať víte, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na domluvě, při větším rozsahu zemních prací můžeme techniku převézt kamionem nebo vzdálenost ujet. Zemní práce proto vykonáváme nejen na Táborsku, ale například v Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci nebo v Benešově či Sedlčanech. Těšíme se i na váš projekt.

 

Objednat zemní práce