Příprava bazénů

Příprava bazénůPřipravujeme základy pro bazény. Pokud víte, jaký bazén chcete mít, stačí zaměřit jeho rozlohu. Vyhloubíme zeminu dle specifikací vašeho dodavatele. Můžeme také upravit okolní terén a připravit jej pro betonování a pokládku okolní dlažby.

Příprava bazénu je poměrně jednoduchá, dodavatel specifikuje potřebnou hloubku v zemi, aby mohl bazén řádně položit a ukotvit. Můžeme navíc připravit i okolní prostor pro zastřešení bazénu, cestu nebo dlažbu. Vše záleží na konkrétním případu.

Nenecháme vás v tom topit

Pokud si nejste jistí, jak vám můžeme pomoci, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme se přijet nezávazně podívat, doporučit nejlepší postup a rovnou určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Na nový bazén nebudete čekat dlouho

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště. Můžete u nás poptat i další zemní práce.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Chcete vykopat bazén?

Kontaktujte nás