Příprava staveniště

Příprava staveništěPřipravíme váš pozemek, aby se dala realizovat stavba. Pro staveniště je potřeba často připravit alternativní cesty, odkladové plochy nebo třeba připravit prostor pro materiál, silo a odkládání zeminy. Záleží vždy na konkrétním případě. Tyto práce realizujeme na základě předchozí domluvy. Na této stránce získáte informace, které vás můžou zajímat.

Příprava staveniště je s námi hračka. Staveb se účastníme mnoho let, víme tedy, co vás čeká. Budeme vám nápomocní nejen díky zkušenostem, ale i díky znalostem problematiky. Proto připravíme vaše staveniště tak, aby stavba probíhala hladce a efektivně. Po dokončení stavby se můžete spolehnout, že terén dáme do původního stavu, navíc vám můžeme vytvořit příjezdové cesty nebo třeba základy pro pergolu a bazén. Pokud to bude nutné, jsme po předchozí domluvě připravení přebytečnou zeminu odvézt. Není výjimkou, že se na pozemcích nachází stavby určené k demolici. Tyto stavby spolehlivě odstraníme bouracím kladivem a získaný materiál dovedeme použít pro zpevnění terénu, lze jej použít i do základů budovy nové.

 

 

Těžko na cvičišti, lehko na staveništi

Je to jednoduché - musíte mít představu o tom, jaký má být výsledek. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Jedině tak můžeme efektivně realizovat vaší zakázku. Pokud zaměření není možné, nebo potřebujete prozkoumat možnosti, můžeme postup řešit operativně. Občas zjistíte, že kvůli geologické skladbě půdy musíte projekt buď upravit, nebo můžeme doporučit jiný postup, jak jej realizovat.

 

Nenecháme vás v tom topit

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem, doporučit nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště. Provádíme veškeré zemní práce.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Potřebujete připravit staveniště?

Kontaktujte nás