Výkop základových desek

Vykopeme i vaší základovou desku. Zaměřený prostor dle specifikací připravíme pro další stavební úkony. Povrch navíc dovedeme uhladit a tím ušetříte mnoho práce.

Pokud máte svůj projekt, označte místo, kde bude stát váš dům nebo hala. Vykopeme základovou desku, navíc můžeme pomoct i s celou přípravou staveniště. Záleží na vašem projektu a naší domluvě.

 

Výkop základových desekNenecháme vás v tom

Pokud si nejste jistí, jak vám můžeme pomoci, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme se přijet nezávazně podívat, doporučit nejlepší postup a rovnou určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

A to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště. Provádíme kompletní zemní práce.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Poptat práce bagru