Výkop základových pásů

Výkop základových pasůVykopeme základové pásy pro vaší stavbu. Pracujeme rychle a přesně. Zajistíme kvalitu vašich základových spár.

Výkop základových pásů je s námi hračka. Dle vyznačení připravíme pásy s požadovanou hloubkou a šířkou. Máme kompletní sadu lžic, takže zvládneme každý úkol. Základové pásy jsou základem pro budoucí zdivo. Je proto důležité, aby byly udělané rovně a byly zpevněné. Do pásů následně budete pravděpodobně lít beton, takže pásy musí být vykopané správně a vodorovně. 

Víte, co znamená "pásy"?

Základové pásy slouží pro obvodové stěny stavby. Pokud si nejste jistí, jak vám můžeme pomoci, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme se přijet nezávazně podívat, doporučit nejlepší postup a rovnou určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. A rádi vám poradíme.

 

Vězte, že i tohle bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště. Můžete si u nás objednat i další zemní práce

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať víte, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Potřebujete vykopat základové pásy?

Kontaktujte nás