Vykopávání pařezů

Vykopávání pařezůŽádný pařez nám neodolá. Pokud jste vykáceli stromy a chcete odstranit pařezy, není nic lepšího, než je vykopat bagrem. Získáte rovný terén a nemusíte se bát, že si o pařezy poškodíte třeba sekačku na trávu.

Vykopat pařezy je užitečné, pokud plánujete plochu, kde stály stromy, prakticky využívat. Má smysl pařezy vykopat i v případě, že potřebujete takovou plochu dále udržovat. S bagrem se nemusíte bát, že by některý pařez nešel ven. Zároveň rozkopanou půdu dáme do pořádku a uhladíme povrch tak, aby se s ním dalo dále pracovat.

 

To zas bude pařez!

Je to jednoduché - musíte mít představu o tom, jaký má být výsledek. Pokud se jedná o projekt, kde je důležitý každý centimetr, doporučujeme oblasti předem zaměřit, případně označit kolíky. Jedině tak můžeme efektivně realizovat vaší zakázku. Pokud zaměření není možné, nebo potřebujete prozkoumat možnosti, můžeme postup řešit operativně. Občas zjistíte, že kvůli geologické skladbě půdy musíte projekt buď upravit, nebo můžeme doporučit jiný postup, jak jej realizovat.

 

Nenecháme vás v tom topit

Pokud si nejste jistí povahou své zakázky, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme váš projekt prohlédnout předem, doporučit nejlepší postup a rovnou se můžeme domluvit na termínu a určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že to bude hlína

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.