Základy pro pergoly

Základy pro pergolyPokud chcete srovnat zem, vykopat základ pro pergolu nebo chcete odstranit překážky, které stavbě zahradního sezení stojí v cestě, obraťte se na nás.

Vykopeme základy pro vaší pergolu, abyste mohli pohodlně položit dlažbu nebo betonový podklad. Můžeme navíc vykopnout díry pro betonování sloupů a nebo třeba připravit schody.

 

Můžete si do pergoly dát třeba gril

Pokud si nejste jistí, jak vám můžeme pomoci, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme se přijet nezávazně podívat, doporučit nejlepší postup a rovnou určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Už letos můžete mít novou pergolu

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště. Provádíme veškeré zemní práce.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.

 

Chcete novou pergolu?

Kontaktujte nás