Zimní údržba

Zimní údržbaI když to tak v našich končinách už moc nebývá nebývá, zima může překvapit každého z nás. Pokud vám zapadná sněhem například příjezdová cesta, sníh můžeme odhrabat. Nemusíte mít obavy, příjezdovou cestu nepoškodíme. Na této stránce získáte informace, které vás můžou zajímat.

V případě, že vás zima zaskočí, pravděpodobně budete shánět traktoristu, který by sníh odhrnul nebo vyprostil vaše vozy. To zvládneme i my, navíc můžeme například roztříštit led nebo opatrně odhrábnout sníh ze střechy. Vždy záleží na tom, jaká situace nastane. Pomoc je však nablízku, stačí zvednout telefon

 

 

 

Mráz, nejlepší děda?

Pokud si nejste jistí, jak vám můžeme pomoci, ozvěte se nám. Domluvíme se s vámi a můžeme se přijet nezávazně podívat, doporučit nejlepší postup a rovnou určíme rozsah prací. Nemusíte se bát, když si nejste jistí správným postupem, nebo pokud neznáte všechny možnosti. Rádi vám poradíme.

 

Vězte, že vás nebude mrazit

Náš strojník díky 10 letům praxe tyto práce zvládne rychleji, než byste čekali. A užijete si spoustu legrace. Zároveň se můžete spolehnout na profesionalitu a přesnost naší práce. Každý projekt zpracováváme s nadšením a důrazem na kvalitu. Chceme totiž u vás bagrovat i příště.

 

Vrhneme se na to

Poptejte tyto práce přes formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky. Vyjdeme vám vstříc. Můžete se také podívat na ceník, ať máte představu, kolik práce stojí. Náš bagr vyjíždí z Tábora, nebo z Chotovin. Záleží na naší vzájemné domluvě. Těšíme se i na váš projekt.